Exness Logo
English
Русский
Español
Deutsch
Français
Italiano
Portuguesa
简体中文
Bahasa Indonesia
ภาษาไทย
हिन्दी
العربيّة
فارسی
Tiếng Việt
한국어
বাংলা
اردو
English
Русский
Español
Deutsch
Français
Italiano
Portuguesa
简体中文
Bahasa Indonesia
ภาษาไทย
हिन्दी
العربيّة
فارسی
Tiếng Việt
한국어
বাংলা
اردو

سوابق تحرکات جزئی قیمت

Tick history provides clients with information on the tick movements of forex currency pairs and other financial instruments over various time periods. شما می‌توانید سوابق مورد نظر خود را دانلود و پس از بارگذاری در MetaTrader از آنها به منظور آزمایش استراتژی‌ها و دستیابی به تحلیل‌های فنی استفاده کنید.

EURUSD
EURGBP
USDJPY
GBPUSD
BTCUSD
دیگر بازه‌های زمانی
2015
2016
2017
2018
همه موارد
ژانویه
همه موارد
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

توجه داشته باشید که شما فقط می‌توانید روزهای ماه جاری یا ماه‌های سال جاری را انتخاب کنید. برای دسترسی به سوابق تحرکات جزئی قیمت ماه‌های قبل می‌بایست تمام سوابق آن ماه و برای دسترسی به سوابق تحرکات جزئی قیمت سال‌های گذشته می‌بایست تمام سوابق آن سال را دانلود کرد.

وب‌سایت www.exness.com توسط Exness Limited ( شماره ثبت 21927- IBC 2014) اداره می‌شود. شرکت Exness Limited یک شرکت کسب و کار بین‌المللی است که در سنت وینسنت و گرنادین‌ها واقع می باشد. Exness (CY) Ltd یکی از اعضای گروه Exness است که رگوله شده و تحت نظارت CySEC (کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات قبرس) با شماره پروانه 178/12 می‌باشد. Exness (Cy) Ltd وب‌سایت www.exness.eu را اداره می کند.

کپی کردن اطلاعات موجود در وب‌سایت فقط با اجازه کتبی از Exness مقدور می‌باشد. هشدار ریسک عمومی: CFDها محصولات دارای لوریج هستند. معامله CFDها دارای ریسک بالایی می‌باشد و ممکن است برای همه سرمایه‌‌گذاران مناسب نباشد. مبلغ سرمایه‌‌گذاری می ‌تواند افزایش یا کاهش یابد و سرمایه‌‌گذاران ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهند. شرکت تحت هیچ شرایطی بابت هیچگونه ضرر یا خسارت کلی یا جزئی ناشی از یا در ارتباط با معاملات مربوط به CFDها مسئولیتی را در قبال هیچ شخص یا نهادی عهده ‌دار نخواهد بود. بیشتر بدانید
© 2008—2018. Exness